• +90 535 212 53 31

Sosyal Ağ Reklamları

istocfirmalar.com sitemize her gün binlerce ziyaretçi gelmektedir. Siz de potansiyel müşterilerinizle buluşabilmek ve firmanızı öne çıkarabilmek için istocfirmalar.com reklam alternatifleri ile buluşabilirsiniz. istocfirmalar.com’a reklam vermek çok kolay. Hemen bizimle irtibata geçin.

İSTOCFİRMALAR.COM FACEBOOK VE İNSTAGRAM SAYFAMIZDA SİZİ TANITALIM

Sitemize eklenen her esnaf veya firma kaydını istocfirmalar.com resmi facebook sayfamızdan da tanıtırız. Bu şekilde potansiyel müşteri hedeflerine daha kısa zamanda ulaşabilmelerini sağlamaktayız. Sosyal ağ reklamları ve sosyal medya tanıtımları esnaf sayfalarına daha fazla ziyaretçi gelmesini sağlamaktadır.

 

TWİTTER VE GOOGLE PLUS SAYFAMIZ DA HİZMETİNİZDE

Sisteme entegre olan esnaf sayfalarının twitter ve google plus sosyal medya uygulamalarında tanıtımı da bizim işimiz. Sizin yapmanız gereken tek şey, istocfirmalar.com’a üye olmak ve arkanıza yaslanmak. Gerisi bizim işimiz.

 

YOUTUBE KANALIMIZDA HİZMETİNİZDE

Firmanızın medyalarını sosyal medya uygulamalarında tanıtımı da bizim işimiz.Firmanıza özel animasyon, kısa film, tanıtıcı klip vb. medyaları YOUTUBE kanalımızda yayınlıyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey medyalarınızı bize ulaştırmak ve arkanıza yaslanmak. Gerisi bizim işimiz.