• +90 535 212 53 31

Reklam Verme Şartları

Reklam uygulamalarımızda belirli şartlar aramaktayız. Sitemizde ilk önceliğimiz insanlara hizmet ve müşteri memnuniyetinin en iyi seviyede sağlanabilmesi olduğundan her başvuran işletme ya da esnafın reklamlarını yayımlamak zorunda değiliz. Bu hususta belirli bir değerlendirmeden sonra reklamın yayımlanıp yayımlanmayacağına karar verilmektedir.

 

Örneğin erotik resimler içeren, sitemiz kullanıcıları açısından olumsuz örnek oluşturabilecek resim ya da metaryeller içeren her türlü reklam banner ya da reklam uygulamasına izin vermemekteyiz.

 

Asla esnaf ya da yorum sıralaması için başvurmayın!

istocfirmalar.com etik duruşu olan ve site üyelerine gerçek tecrübeleri yansıtmayı hedefleyen bir sitedir. Bu anlamda bazı işletmeler ya da esnaflar tarafından sıralamada yapay yollardan üst sıralarda çıkmak ya da bazı yorumların site algoritmasına aykırı olarak en üstte görülmesi talepleri gelmektedir. Kesinlikle bu tür taleplere asla sıcak bakmadığımız gibi ısrarla bu tür talepte bulunan esnafın ya da üyenin site üyeliğini sonlandırma ve sözleşmelerin iptal edilmesi hakkımızın saklı olduğunu da bildirmek istiyoruz.